Po trávě se nechodí, po trávě se směje

Líbáníí

24. února 2007 v 15:47 | luciaaaaas |  ..::Líbání::..
Rady nad zlato
***Okružní jízda
- Zabraň tomu, aby tvé líbací představení připomínalo zbloudilé auto, které bezradně hledá místo k zaparkování a při tom krouží pořád dokola a dokola a... dokola. ,Správce parkoviště" by mohl usnout! Vzhůru tedy do porušování bezpečnostních pravidel: překročení povolené rychlosti, jízda v protisměru, nedodržení bezpečné vzdálenosti a přikázaného směru jízdy, nezastavení na stopce, jízda smykem, nedovolená výška a hmotnost, rychlá jízda v obytné zóně:-)... Všechno je dovoleno! A navíc - tvůj spolujezdec bude určitě rád porušovat s tebou:-)
***Svěžest co trváááá - Dech osvěžující žvýkačka je jednoznačně prima věc. Není však nad správné vychytání momentu odložení do nejbližšího křoviska či pečlivé skrýše uvnitř tvých úst! Náhlé objevení podivného kusu ,gumy" není moc sexy, přestože na tohle téma v televizi běží bezva reklamy :-)
***Smyslná orchidej - Brutálně vášnivé kousnutí doplněné roztouženými vzdechy a těmi ,úžasně" mlaskavými zvuky si nechávej na později. Po takovém útoku by tě mohl tvůj objekt touhy překvapit opuchlým rtem a trochu zděšeným výrazem šílence...
***Vysavač - Zapomeň na tajemnou, touhou nabitou atmosféru upířích hororů a hlavně při líbání mohutně nesaj! Jeho zážitek z účinku vakuové trubice by pak už předčil snad jen pěkně vydařený ,cucflek". Radši na to jdi co nejněžněji a uvolni jak rty, tak sebe samu, ať nejsi v křeči.
***Vilém Dobyvatel - Tak tuhle přezdívku si tvůj sexy jazýček jistě nezaslouží, že ne? A ,zásada" je přitom úplně jednoduchá: při každé dobrodružné výpravě postupuj pomalu, pozorně a opatrně. Převedeno na tvé líbací umění: nespěchej, stupňuj intenzitu a tím i vzrušení, nedělej automatické pohyby, způsobené přemítáním o tom, jak ti právě utíká dvěstěpátý díl Divokého anděla, nevrhej se do jeho pusy ,po hlavě", ale dávej pozor na jeho reakce - zkus se s nimi sladit.
***Je libo bryndáček? - Jazyk přilepený k dásni a vyprahlá pusa vaši vášeň asi moc neroznítí, ale druhý extrém taky nedoporučujeme. Jasně, sbíhají se ti na něj sliny už jenom při představě:-)..., ale pamatuj, že extra mokrý zážitek si dá radši doma se svým jezevčíkem než s tak vzrušující osobou, jakou jsi ty!
***Nááádech... a výýýdech - Jóó, i to se může stát. Nějak nemůžeš po-padnout dech a není to zrovna tím, že tě školní idol požádal o číslo nebo tě vaši pustili na víkend s tvým klukem... Odepři tedy protentokrát svému drahému oživovací kurs první pomoci dýcháním z úst do úst a vzpomeň si, že dýchat se dá občas i nosem:-)
***Věděla jsi, že... - Líbání je citovější než co jiného. Proto se většinou partneři v krizi přestávají líbat ještě dříve, než se přestávají milovat.

Techniky líbání

Líbání lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shedow Shedow | 18. dubna 2007 v 7:00 | Reagovat

Tohle mame na ucit? :D :D

2 Shedow Shedow | 18. dubna 2007 v 7:01 | Reagovat

To jde samo ne?

3 Mikal Mikal | E-mail | 29. června 2007 v 16:57 | Reagovat

hmhmhm.,.,zajímevé :)

4 Hanka Hanka | 29. března 2012 v 14:47 | Reagovat

podle textu bych řekla že je to s brava :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama