Po trávě se nechodí, po trávě se směje

Richie- Co miluje a co nesnáší

5. února 2007 v 20:52

Richie z US5: Co miluje a co nesnáší

Exkluzivně pro Bravo odhaluje 17-ti letý superzpěvák Richie svůj osobní svět, aby si jako fanoušek o něm mohl vědět vše!!

1.Má moda- ,,Já jsem z nakupování nemocný! Jednou za měsíc použiju kreditku svých rodičů- a mám to za sebou. Naprosto jsem propadl vůni DOLCE&GABANA. Největším hitem je pro mě teď "Caps" od "Ed Gardy" !"

2.Mé oblíbené filmy - ,,Miluju horory jako ,,Final Destination" anebo "Mystery" a filmy jako ,,Donnie darko", ale i romantické jako je "Titanic"! "

3.Má zvířata- "Pro mě jsou kočky nejsladší zvířata na světě a jsou cool tím co dělají… jsou moc milé! "

4.Mé nápoje- "K jídlo potřebuju vždy velkou colu s ledem, ale žádná cola light. No, ale při práci piju vodu, nejradši Evian. "

5.Můj talent- "Jestli si myslíte, že my kluci z US5 neumíme hrát na žádný nástroj- tak se mýlíte! Já rozhodně umím na trumpetu, už jako dítě jsem se na ní učil hrát! "

6.Mé vysněné auto- "Mým velkým přáním je mít velký Range Rover! "

7.Mé starosti- Mám problémy hlavně s akné na bradě, no naštěstí se mi pomalu ztrácí. Můj krém na tvář je "Shiseido" ,na kruhy pod očima (hlavně kvůli práci) používám krém "Olligo 25" od "Vichy" ,můj tělový krém je od "RoC" ,můj deo- sprej od "Nivei" a můj balzám na rty "Burts bees" ,který mám z USA. Mé parfémy jsou "Creed Himalaya" a "Clinique Happy" !"

8.Mé problémy- "Jako malý jsem měl problémy s dyslexií. Měl jsem problémy se psaním a čtením. Měl jsem strach z předmětů jako je Angličtina- a měl jsem poměrně špatné známky. Dnes už naštěstí, ale nemám problémy s těmito věcmi. "

9.Má oblíbená jídla- "Věřím, že jsem nejnezdravější člověk- co se týká jídla. Mé nejoblíbenější jídlo je Big Mac a Spagety Bolognese. A miluju také čokoládovou a vanilkovou zmrzlinu, tu musím vždy mít! "

10.Mí oblíbení herci- Mým nejoblíbenějším hercem je asi Jude Law. Je poměrně dost cool! Nejhezčí a pro mě nejlepší herečka je Jessica Alba, je strašně sexy! "

11.Mé oblíbené věcičky- Moje oblíbená počítačová hra je The Sims 2 a můj oblíbený singl je píseň "My Humps" od Black Eyed Peas! "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama